Mājas > Zināšanas > Saturs

Kā izvēlēties tējas tēju?

Nov 12, 2018
Pu Erh Tea

Kā identificēt tējas tēju?

Pu erh tēja nav vecāka, jo labāka, tikai produkta kvalitāte atbilstošos uzglabāšanas apstākļos noteiktā laika posmā tējas kvalitāte tiks pārveidota par "labu" virzienu. Ja tējas produkta kvalitāte sākumā nav standartizēta vai ja tas netiek pienācīgi uzglabāts vēlākā periodā, tējas kvalitāte nebūs laba neatkarīgi no tā, cik ilgi tas tiek uzlikts, un ir daudz negodīgi pārdevēji pu tējas tējas tirgū. Galvenā viltošanas metode ir paātrināt neapstrādātas tējas novecošanu ar slapju noliktavu un izveidot tā saukto "veco tēju". Vai padariet tējas veco iepakojumu parādīt vecuma sajūtu. Parastajiem patērētājiem ir ārkārtīgi grūti noteikt patieso un nepatieso un labo un slikto vecās tējas identifikāciju.

Tējas izskats

Jaunās tējas tējas izskats ir svaigāks, galvenokārt dzeltenzaļš, ar baltu un stipru garšu; pēc ilga oksidēšanās perioda tējas izskats būs sarkans, un balts kļūs dzeltenīgi brūns.

Iesaiņošanas papīra krāsa

Parasti vecā tēja, baltā papīra iepakojums laika gaitā ir novecojis, papīrs ir nedaudz dzeltens, tāpēc pu tējas tējas vecumu var novērtēt no papīra rokām darinātā auduma pakāpes un drukāšanas vecuma. . Bet to var izmantot tikai kā atsauci, nevis absolūtu pamatu, jo daži negodīgi tirgotāji var izmantot šo mentalitāti, lai iepakotu sekundāros produktus Chen Huang iesaiņojumā.