Mājas > Zināšanas > Saturs

Kā izvēlēties augstas kvalitātes žāvētas sēnes

Jan 10, 2018

Labas hermētiskas šitakes sēnes piemīt dabīgai smaržu smaržai, nepērk pelnu; izvēlies tumši brūnu lietussargu, labāks ir sēņu formas integritātes biezums un stingra pedāļa galva, ja tā ir salauzta, pietiekami sausa, tas nav svaigs; otra, novērojiet, ka jumta lodziņš būtu bēšs, pārāk balts, pārāk dzeltens, un pat pelējuma (melni plankumi) var apstrādāt ar ķīmiskām vielām vai uzglabāt pārāk ilgi, nepērk. Uzkarsējiet ūdeni kādu laiku pirms gatavošanas, lai noņemtu putekļus un, iespējams, atlikušos līdzekļus.

Sausas hermētiskas šitakes sēnes parasti no formas, krāsas, garšas, mitruma satura četriem aspektiem, lai novērtētu tās kvalitāti.

Izskats: biezas hermētiskas šitakē sēnes, hermētisks šitakē sēņu virsmas vienmērīgs, vienveidīgs izmērs, hermētiskas šitakes sēņu formas kompaktas, baltas, īsas un izturīgas hermētiskas šitake sēnes, tilpuma malums, hipertrofija. Krāsa brūna vai tumši brūna, laba hermētiska šitakē sēņu virsma būs nedaudz aizsmakusi sals.

Smarža: bagāts, unikāls hermētisku šitaki sēņu aromāts. Neviena smarža vai cita dīvaina smarža, dubļainā garša nav slikta.

Pieskaries: žāvētas hermētiskas šitaki sēnes sausai, mitruma saturs ir 11% ~ 13%. Bet ne pārāk sausa, šķipsnu šķelta, tik slikta kvalitāte.

Ūdens saturs: žāvētas hermētiskas šitakes sēnes ir sausas, ūdens saturs ir no 11% līdz 13%. Nevar būt pārāk sausa, šķipsnu šķelta, tik slikta kvalitāte. Pārāk mitrs neveicina uzglabāšanu, ātri bojājas.