Mājas > Zināšanas > Saturs

Kā balto pupiņu nieru pulveris var zaudēt savu svaru?

Dec 15, 2017

Cilvēki var vienmēr atrast zaudēt svaru apstrīdēt un nomākta. Kādu dabas bagātinātājiem kā nieres baltu pupu pulveris var būt labs svara zudums, palīdzot mainīt, kā ķermeņa metabolizes pārtikas mēs ēdam. Nieru baltu pupu ekstrakts tiek izmantots kā dabīgs, bez stimulantu sastāvdaļa uztura un svara zudums bagātinātājiem. Šo produktu sauc par ogļhidrātu vai cietes bloķētāji.  Un kā tas darbojas? Let'sFortoppateikt:
Factory-Supply-White-Kidney-Bean-Extract-Powder.jpgBloķējot enzīmu

Baltas pupiņas ir koncentrēts avots barības phaseolamin. Nieru balto pupiņu ekstraktu galvenais ieguvums ir, ka Phaseolamin atbalsts svara zudums, kavējot organisma alfa-amilāzes, iesaistīti ogļhidrātu gremošanas fermentu ražošanai.

Carb samazināšana

Nepalēninot gremošanu un ogļhidrātu absorbciju, nieru balto pupiņu ekstraktu var būt līdzīgu pabalstu svara zudumu. Teorētiski, phaseolamin ir enzīma bloķēšanu pilnvaras samazināt skaitu, ogļhidrātu balstītu kalorijas, kas tiek absorbēts un pārvērsti ķermeņa tauku. Nevar sadalīt cietēm vienkāršāku cukurus, gremošanas sistēmas izraida daļēji sadalījušos cietēm laikā zarnu kustības.

Samazinot Glycemic Index

Tāpēc, ka nieru balto pupiņu ekstraktu traucē absorbcijas ogļhidrāti un to vienkāršāku cukuru konversijas, tas var piedāvāt iespējamo attieksmi pret diabētu un Reaktīva hipoglikēmija. Pasliktinot organisma spēju glikozes izriet no šiem pārtikas produktiem, phaseolin nepieļauj krasas tapas cukura līmeni asinīs un iegūtais komplikācijas.