Mājas > Zināšanas > Saturs

Aloe veselība

Jan 26, 2018

Aloe satur 75 elementu tipus, kas gandrīz pilnībā atbilst vielām, kas nepieciešamas cilvēka šūnām un kurām ir acīmredzama veselības vērtība. Cilvēki tos sauc par burvju augiem un ģimenes zāļu kastēm.


Pretnovecošanas

Aloīna mucīns (mucīns, proti, proteīns) ir balstīts uz arborānu A Baloe mannanaloetīnu un citiem polisaharīdiem kā gļotu pamatkomponentu, lai novērstu šūnu novecošanu un hroniskas alerģijas ārstēšanu ir svarīga sastāvdaļa. Mucīns pastāv ķermeņa muskuļos un kuņģa un zarnu trakta gļotādā uc, lai audu elastība, ja šķidruma, muskuļu un gļotādu trūkums zaudētu elastību un stingru novecošanos. Šūnas, kas veido ķermeni, ja mucīnam nepietiek, šūnas pakāpeniski vājinās un zaudēs spēju aizstāvēt baktērijas un vīrusus. Turklāt ir stipra gļotas, spēcīga būtība.


Veicināt dzīšanu

Žurku mugurā ar traumatisku alvejas var veicināt dziedināšanu, alvejas mākslīgā konjunktīvas var saīsināt ārstēšanas dienas. Aloe vera sulas pagatavošanai ir aizsargājošs efekts uz ādas ievainojumiem, apdegumiem un rentgena lokālo apstarošanu.


Intensīva asinsrite

Aloe vera kalcija citrāts un citi sirdsdarbības līdzekļi, veicina asinsriti, mīkstina artēriju sacietēšanu, pazemina holesterīna līmeni, palielina kapilāru, asinsriti, pazemina holesterīnu, samazina sirdsdarbības slodzi, asinsspiedienu, lai uzturētu normālu, dzidra asinis "toksīnā".


Imūnās un reģeneratīvās vielas

Aloe A, traumatiskie hormoni un glikoproteīns (Ke-2) ar pretvīrusu infekciju, veicina brūču sadzīšanu un atjauno pretiekaisuma sterilizācijas nozīmi, endotermijas pietūkumu, mīkstina ādu, saglabā šūnu dzīvotspējas funkciju, curdlan. Kopā ar kaleju ir arī dziedējošs brūču dzīšana aktivitāte.