Mājas > Zināšanas > Saturs

Tumšas tējas veselības ieguvumi (Hei Cha)

Dec 21, 2017
 • Uztura bagātinātāju papildināt
  Tumšā tēja (Hei Cha) satur bagātīgas barības vielas, jo īpaši vitamīnus un minerālvielas, kā arī olbaltumvielas, aminoskābes, cukura vielas.

 • Palīdziet gremošanas, eļļainā šķīdumā, netraucē zarnu trakta darbību
  Tumša tēja (Hei Cha), kas bagāta ar kofeīnu, vitamīniem, aminoskābēm, fosfolipīdiem utt palīdz ķermeņa gremošanu, regulē tauku vielmaiņu, stimulē kofeīnu, var arī uzlabot kuņģa sulas tilpuma sekrēciju, tādējādi uzlabojot ēstgribu un palīdzot gremošanu

 • Lipīdu pazemināšana, svara zudums, cilvēka asinsvadu mīkstināšana, sirds un asinsvadu slimību profilakse
  Tumša tēja (Hei Cha) var samazināt asins taukus un peroksidāzes lomu.

 • Antioksidācija, anti-novecošanās, ilgmūžība
  Tumša tēja (Hei Cha) ir bagāta ar antioksidantiem, tādiem kā katehīni, tējas pigmenti, flavonoīdi, C vitamīns, E vitamīns, D-a-karotīns utt., Bet satur arī daudz mikroelementu, kuriem ir arī antioksidants. kā cinks, mangāns, varš (elementu SOD sastāvs) un selēns (GSHPX elementu sastāvs) un tā tālāk. Tās katehīni, teaflavīni, teānīna un tējas polisaharīdi, jo īpaši sarežģītākais flavonoīdu saturs, tāpēc tā ir arī antioksidācijas funkcija, atbrīvo brīvos radikāļus un aizkavē šūnu nogurumu.

 • Pretvīrusu, pret mutagēnu
  Hunanas Lauksaimniecības universitātes pētījums par tumšo tēju ar audzēja šūnu SGC7901 modeli, kurā izmantota visprogresīvākā augstas caurlaides skrīninga tehnoloģija, ir pierādījusi, ka Hei Cha ir ievērojami kavē iedarbību uz audzēja šūnām.

 • Antihipertensīvie līdzekļi
  Jau sen ir ziņots, ka tējai ir loma asinsspiediena pazemināšanā. Nesen japāņi ziņoja, ka ananīns, unikāla aminoskābe, var aktivēt dopamīnerģiskos neironus, kas spēlē inhibējošu lomu asinsspiedienā. Turklāt tējas kaķēni un kofeīns var atpūsties asinsvadu sieniņās un palielināt asinsvadu efektīvo diametru, samazinot asinsspiedienu caur vazodilatāciju.

 • Uzlabot ogļhidrātu metabolismu, pazeminot cukura līmeni asinīs, kontrolēt diabētu
  Tējas polisaharīdu komplekss Dark Tea ir galvenais elements, kas pazemina cukura līmeni asinīs. Tējas polisaharīdu komplekss, ko parasti sauc par tējas polisaharīdu, ir komplekss, kas mainās maisījumā. Pētījumi parādīja, ka Hei Cha ir augstākais tējas polisaharīda saturs salīdzinājumā ar citiem tējas veidiem . Tējas polisaharīds tumšā tēja ir aktīvāks nekā jebkura cita veida tējas . Tas ir tādēļ, ka cukura ķēde un peptīdu ķēde ar relatīvi īsu garumu, ko veido glikozidāze, proteāze, hidrolāze fermentētajā tējienā, ir vieglāk uzsūcas un aktīvāka nekā ilgāka garuma. Tieši tāpēc Hei Cha izceļas ar citām taukskābēm, samazinot cukura līmeni asinīs.

 • Baktericīds, pretiekaisuma līdzekļi
  Teflavīni un thearubigins ir galvenie komponenti, kas padara Hei Cha infūzijas krāsu. Pētījumos konstatēts, ka teaflavīni ir ne tikai efektīvi brīvo radikāļu uztvērēji un antioksidanti, bet arī antibakteriāls efekts buļļu botulīna baktērijām, zarnu Bacteroides, Staphylococcus aureus, kapsulas baktērijām, Bacillus cereus. Turklāt tas zināmā mērā mazina teaflavīnu gripas vīrusus, rotavīrusus un enterovīrusu.

 • Detoksikācija, diurētiķis, lai samazinātu tabakas un alkohola saindēšanos
  Kofeīns tumšā tēja palielina urīna izvadīšanu, palīdzot filtrēt ūdeni caur urīnu caur nierēm. Tajā pašā laikā, kofeīns var palīdzēt izvadīt urīnu un atslābināties, stimulējot urīnpūsli. Tajā pašā laikā tējas polifenoli Hei Cha ne tikai var nicot nicotīnu un izdalīt to ar urīnu, bet arī var atbrīvot dūmus no brīvajiem radikāļiem un samazināt dūmu toksisko ietekmi uz cilvēku veselību. Turklāt tējas polifenoli var efektīvi absorbēt smagos metālus, atvieglojot smago metālu toksisko iedarbību.