Mājas > Zināšanas > Saturs

Tumšas tējas funkcija

Jan 02, 2018

Tumšās tējas galvenā funkcionālā sastāvdaļa ir tējas maisījuma polisaharīdu savienojumi, un šie savienojumi ir medicīnas profesija, kas var regulēt ķermeņa cukura metabolismu (diabēta profilaksi un ārstēšanu), samazina asinsspiedienu, pretsēnīšanos, trombozi un uzlabo imunitāti.

Tumšās tējas zupas galvenie komponenti ir teaflavīni un thearubigins. Rezultāti liecina, ka teaflavīni ir ne tikai efektīvi brīvo radikāļu uztvērēji un antioksidanti, bet arī anti-vēža, anti-mutācijas, anti-baktēriju un antivīrusu līdzekļi. Uzlabo un ārstē sirds un cerebrovaskulāras slimības, ārstē cukura diabētu un citas fizioloģiskas funkcijas.

Tējas minerālvielas galvenokārt koncentrējas nobriedušām lapām, kātiem, stublājiem, tumšās tējas ekstrakcijas izejvielām vecākas, minerālu elementu saturs pārsniedz citas tējas. Starp tiem fluorīdam ir acīmredzama ārstnieciska iedarbība uz zobu kariesas profilaksi un senlaicīgas osteoporozes profilaksi un ārstēšanu. Selēns var stimulēt imūno olbaltumvielu un antivielu ražošanu un uzlabot cilvēka ķermeņa izturību pret šo slimību, un tam ir ievērojama ietekme uz koronāro sirds slimību ārstēšanu un vēža šūnu rašanās un attīstības kavēšanu.

Tumša tēja vai zemas kofeīna veselības dzērieni (izejvielas, augsta brieduma pakāpe, cepšana un citi faktori), un Kokss un citas tējas, tēja neietekmē miegu.

dark tea2.jpeg