Mājas > Zināšanas > Saturs

Dubultā Guilin, Guangxi augļu pārdošanu

Mar 05, 2016

Pagājis tikai pavasara svētki, un Guilin provincē Guangxi daudziem lauksaimniekiem šogad bija "ledus uguns", cukura, apelsīnu kļuva "gaļu un kartupeļus" skunkss, greipfrūtu augļu puve laukos. Guilin pilsētas kā auglis, augļu uz vienu lauksaimnieku ienākumus uz vienu iedzīvotāju sasniedza 2275 juaņa pār augļu per capita ienākumu lauksaimnieki, autonomas reģionā 3 reizes, bet pašreizējā tirgū, daudzi zemnieki spiesti neredzēja izeja, jaunais gads, audzētājiem aiziet no šejienes?

Ledus uguns pārdošanas dienas

Ren Zhen Nian Lipu County tikai pēc gadiem East Ridge Tun cukura oranža augļu dārzu, lauksaimniekiem pēc ražas apaugļošanās un klīringa darbs tiek veikts. "Cukura pārdevis oranžs ārā, mēs gatavojamies nākamajam gadam." Fermeris laukā pilns prieka ceļu.

Gongcheng Kuanyin Township, lauku, ciema darba produkts ir iesaiņots gatavs uz Guilin, ar vairāk nekā 2000 kilogramu nepārdotās mājas greipfrūtu. "Tagad Nr viena līdz 3 centi par mārciņu, var atpazīt." Vārdiem, vilšanās, bet teica pašreizējais greipfrūtu tirgus.

Daudziem audzētājiem RAM ir tikai pagātnes "ledus uguns". Reportieri no Lipu County augļu saprast, šajā gadā cukura apelsīnu "Bobo vīraks", pagasta 200 000 hektāru cukura Orange, 260.000 tonnas produkcijas Basic ir pārdošana ir pabeigta, "no jaunā gada decembra beigām Cjaņs uzskaitīto Laternu festivālu, cukura apelsīnu no ASP ir jāpatur 4 juaņa apkārt un laternu festivāls pēdējā pārdošanas, diezgan augļu cenu, vairāk ir sasniegts ir 6,5 juaņa katram mārciņas".

Un situācija ir tieši pretējs zelta cukura oranžā apelsīnu, greipfrūtu, persiku, utt. Ir iemācījušies šo reportieris, šie augļi, šī gada pārdošanas nav optimistiskas. Pēdējā laikā, tīkla platformas aicina palīdzēt augļu audzētāju, lielam skaitam pērkot augļus bieži parādījās ziņas, ir pierādījums, ka mīlestības.