Mājas > Zināšanas > Saturs

Pludiņa ananāsu aromāts cenas cilvēki tongchuan, Shaanxi, kas augļu "tautas"

Mar 05, 2016

Kā temperatūra pakāpeniski palielināties augļu šķirnēm un audzēšanas tirgū. Reportieris tirgū pēdējā laikā atrada daudz tropu augļi, piemēram, mango, ananāsu un cena nav pārāk dārgi lielu ananāsu ir piesaistījis daudzus cilvēkus pirkt, cik ilgi vien sešas vai septiņas juaņa. Citi tropu augļi arī ir ļoti populārs un pakāpeniski vairāk nekā apelsīnu, ābolu un citu kopējās augļu.

Žurnālists apmeklēja pēdējo dienu pār pilsētas zemnieku tirgū augļu stends bija informēta pirms dažām dienām "augļu iztrūkumu" beidzot atviegloja, jo tropu augļu tirgū. "Mēs daudz nevar akciju šeit kādu laiku atpakaļ, lai nopirktu augļus nav daudz cilvēku. Tagad tropu augļi uzskaitīto uzņēmumu ir daudz laba. "Pilsētas 51 ielas tirgus augļu pārdevējs teica reportieriem.

Pilsētas dārzos ceļa reportieriem atrast mākoņi bija pilnībā pirms Ananāsu augļi, mango un citi tropu augļi. Reportieriem lūdza cenu noteikšana nav jūsu lielākais ananasu ananasu tikai 6 juaņa/kg ir apmēram 2 kilogramus, kas ir 12 juaņa un sabiedrībai iepirkt lielāko daļu no sešiem vai septiņiem juaņa ar ananāsu.