Mājas > Zināšanas > Saturs

Citrusaugļi, visas dabiskās šķiedras

Nov 24, 2017

Sakarā ar plašo definīciju šķiedru kā viela, kas pretojas gremošanu augšējā cilvēka gremošanas sistēma, dažādas šķiedras ar dažādiem funkcionalitātes ir pieejamas lietošanai kā sastāvdaļas. Tās var pastāvēt attīrīts izskatā, kas līdzinājās inulīna vai fructooligosaccharide (FOS), vai atstājis dabas botāniskais formā, piemēram, kviešu klijas vai citrusu šķiedras, vai varbūt pat daļēji attīrīti.

 

Ieguvumi veselībai no šķiedras ir multifold, bet arī atšķirties nedaudz pamatoties uz šķiedras, ieskaitot gan sastāvu, gan strukturālo formu physio ķīmiskajām īpašībām. Daži atzina, ka uztura pabalsti ietver: sāta sajūtu, veicina zarnu šķirošanas, stiprinot imūno veselības, labvēlīgi baktērijas, resnās zarnas, īss ķēdes taukskābju (SCFAs), kas uzlabo veselības aizsardzību ražošanas izaugsmes veicināšanai uzliku gremošanas un paaugstinātu biopieejamību mikroelementi.
 

cirtus

 

Citrusaugļu šķiedras kvalitātes ir atkarīga no nedaudz par šķiedru materiālu avots. Visu citrusaugļu šķiedras tiek pieņemts, kā tas ir no celulozes vai citrusu augļu mizas un ideālā gadījumā nedrīkst turpmāk apstrādāt pēc žāvēšanas pulverī. Šādu citrusu šķiedras parasti iegūst lieko materiālu sulas nozarē un veicināt ļoti tīru etiķeti.

 

Šāda veida šķiedras ir augstāka līmeņa šķīstošā šķiedra, proti pektīnu. Citrusaugļu dažas šķiedras tiek ģenerēts no attīrīšanas pektīnu kā atsevišķa sastāvdaļa, tāpēc šāda veida citrusu šķiedras ir daudz lielāks īpatsvars nešķīstošo šķiedrvielu, proti, celulozes un hemicelulozes process.

 

Neskatoties uz augsto Diētiskās šķiedrvielas saturu citrusaugļu šķiedras tiek reti izmantots līmeņos virs viena procenta pārtikas produktos. Tas ir saistīts ar tās atklātā ūdens saimniecību jaudu. Lielu daudzumu citrusaugļiem šķiedru galu galā radītu marķētus defektus, jo tas outcompetes daudz citu sastāvdaļu ūdens.

 

Neskatoties uz to, citrusu šķiedras var būt vērtīgs līdzeklis augsts šķiedrvielu saturs pārtikas produktos un dzērienos kā papildu šķiedru, kas uzlabo ēdienu pa, risinot kopējās problēmas, kas saistītas ar veselības pārtikas produktos, piemēram, moistness un mehāniskiem trūkums.