Mājas > Zināšanas > Saturs

Čuncina pavasara getaway ziemas zemeņu cenas augstāks pieprasījums

Mar 05, 2016

Pēdējo dienu laikā, laika apstākļi turpina uzlabot, tas ir pavasara brīvlaiks sezona, Chongqing dazu rajona zemeņu Park tik uguns līdz biznesa. Es apmeklēju kādu zemeņu uzzināja, ka pašreizējā ziemas Strawberry (zemeņu) izvēlēties cena 20-50 Yuan/kg, salīdzinot ar iepriekšējā gadā, aptuveni 10 %.

Tiek ziņots, ka rajona nesen uzcelta virkne zemeņu lauki, kas veido no kores augšas trīs diskus, planējošs, Zhi feng, Ķelnes ūdens un daudz hektāru zemenes ziemā bāzes pilsētas ielās.

"Ziemas zemeņu picking parasti ilgst no novembra līdz nākamā gada maijam, bet aukstā laika sākumā, nogatavojies zemenes lēnām, lielākā daļa tūristu negribam iet." Zhi Feng Street"kvēlot,"zemeņu vispārējā Zhou Biao sacīja autors, zemenes ziemā var izvēlēties trīs pirmo ražošanas līmenis ir augstākais, divas vai trīs partijas ražošanas augstāka cena par kg, kas ir mazāks nekā 10 juaņa pirmā partija. Tas ir daudz, tagad otrā partiju zemenes ziemā, nobrieduši, tomēr šogad otrā partiju zemeņu ražošanas ziemā, sniega reibumā tik liels zemeņu meitene, Zhang Ji, piedzēries cilvēks, falandi un citu šķirņu ziemas zemeņu pacelt cenas palika 20-50 juaņa/kg līdz 10 % no gadā vai izdarīt.

Turklāt par regulāru "pavasara zemeņu" sniegputenī ietekmē izaugsmi. Paredzams, ka zemenes pavasara laiks, lai tirgū tiks aizkavēts šogad gandrīz pusi mēnesi, līdz aprīļa uzskaitīt.