Mājas > Zināšanas > Saturs

Ieguvumi no iesaldēt žāvētu ananāsu

Apr 23, 2018

 Liofilizēts ananāsu irtā ir veselīga un garšīga. Tie ir vienkārši reālā ananāsu bez pievienotās saldinātājus vai konservantus. Lielisks avots, vitamīni, fermenti un antioksidantus, liofilizēts ananāsu ir barojošu uzkodu. Žāvē ananāsu ir labs mūsu veselībai.

1. likvidēt tūskas

Izšķīst fibrīnu un asins recekļi, kas bloķēja audos, uzlabo vietējo asinsriti un novērš iekaisumu un tūska.


2. zaudēt svaru

Ananāsu svara zudums noslēpums slēpjas tās bagāto sula, kas efektīvi mierināt taukus. To var efektīvi ēst ananāsus vai ananāsu sulas dzert pārtikas katru dienu, bet tas nedrīkst pārmērīgi vai ēst neapstrādātas izejvielas ananāsu. Pirmkārt, samazināt garšu. Stimulēt mutes gļotādas asiņošanu; Otrkārt, tas ir viegli ražot bromelain, un cilvēki, kuriem ir alerģija pret šo proteāzes būs simptomi, piemēram, ādas niezi.


3. palīdzība, gremošanu, veicina apetīti

Ar kuņģa gremošanas, liesa caureja, Qingwei remdēt savas slāpes. Pievilcīgs ananāsu aromātu iegūst no butilesteris sastāvā, kurai ir ietekme, stimulējot siekalu sekrēciju un veicina apetīti.


4. lai taukaina, attīrītu kuņģī

Proteolītiskie enzīmi, kas ietverti ananasu var sadalīties olbaltumvielu un atbalsta gremošanu. Tas ir ļoti piemērots augļu mūsdienu cilvēkiem, kuri ēst pārāk daudz gaļas un taukainu pārtiku uz ilgu laiku.


5. beauty

Novērš ādas sasprēgājušām un baro mats ir spīdēt, vienlaikus arī samazinot ķermeņa spriedzi un sekmējot ķermeņa imunitāti.


6. veselības aprūpes

Veicina asins cirkulācijas fermentus var pazemināt asinsspiedienu, atšķaida asins lipīdu, ēst ananāsus, izvairoties no tauku nogulsnēšanos.


7. novērst saaukstēšanās

Drudzis, klepus, iekaisis kakls un ir pašsaprotama aukstā simptomi. Guļ gultā un mierīgi atpūtās, jūs varētu vēlēties, lai ir glāze svaigu ananasu sula. Tā ir dzesējoša iedarbība un efektīvi samazina bronchus.


8. diurētiķis

Atbilstošu patēriņa nefrīts, hipertensija pacienti.


freeze dried pineapple.png