Mājas > Zināšanas > Saturs

Organiskās kafijas pupiņas ir labāks?

Aug 31, 2018
Organic Coffee Beans

Kā noteikt, vai tas ir organiskās kafijas?

1. svaigi paņēma kafijas pupiņas ir vieglāk atšķirt. Izmēri un izskats, organisko un regulāras kafijas pupiņas nav ļoti konsekventi un bioloģiski audzētas kafijas pupiņas ir salīdzinoši neliela.

2. pēc smalki novērtēti kafijas pupiņas, ir grūti atšķirt tos no izskatu. Ir nepieciešams nošķirt pēc garšas. Organiskās kafijas pupiņas ir tīkams nedaudz vairāk nekā kafijas šķirnes un tādā pašā veidā.

Organiskās kafijas pupiņasir kafija, kas neizmanto sintētisko pesticīdu, herbicīdu vai ķīmiskā mēslojuma augšanas laikā. Šiem veidiem pieaugošo kafijas palīdz uzturēt veselīgu vidi un gruntsūdeņu tīrības uzturēšanai. Pēc novākšanas kafijas noteikti izmantot bioloģiski sertificētu maizes fabrika apstrādāt kafijas pupiņas. Organiskās kafijas ir izgatavots no kafijas pupiņām, kas audzētas ēnā. Lai gan ēnā stādīšanas metode nav augsts, kvalitāti var sasniegt labāko kafijas līmeni. Tas ir tāpēc, ka koka paēnā var palēnināt nogatavojas kafijkoka, dodot kafijas pilnu izaugsme, padarot to ietvert vairāk dabiskās sastāvdaļas, labāku garšu un mazāk kofeīna.