Mājas > Zināšanas > Saturs

32 augļu palīdz ilgmūžība augļus katru dienu ir patiešām "veselības produkti"

Mar 05, 2016

"Mēs esam cilvēki, kas studē uzturu, ēst augļus katru dienu, augļi ir īsta"veselības produkti"." Pekina Xuanwu slimnīcas ēdināšanas nodaļas direktora vietnieks Li Ying teicis reportieriem augļi ir vitamīni, minerālvielas, diētisko šķiedrvielu un svarīgs bioaktīvo vielu avotus var stimulē kuņģa-zarnu trakta kustīgumu un gremošanas sulu sekrēciju, palielināt apetīti un atbalsta gremošanu un novērstu cukura diabētu. Ēšanas augļus, tur ir vairākas zināmas priekšrocības.

Vēža profilakse. Li Ying norādīja, ka ēst vairāk augļu un dārzeņu, palielināja diētisko šķiedrvielu devu, var ievērojami samazināt cerebrovaskulārā un sirds un asinsvadu slimību risku un samazinātu mutiskās vēža risku, kuņģa, resnās zarnas un citu vēzi.

Palēnināt smadzeņu novecošanās. Ķīnas universitātes Hong Kong pētījumi parādīja, ka divi apelsīni dienā būs palēnināt smadzeņu novecošanās.

Auglības uzlabošanai. Indijas valsts medicīnas asociācijas pētījumā konstatēts, ka augļi, piemēram, arbūzus, vīnogas, tomāti ir bagāti ar likopēns, sterilas 30 vīrieši apzināti pievienotas vēlāk, spermatozoīdu skaits un kvalitāte ir ievērojami pieaugusi.

Radīt labu noskaņojumu. New Zealand Otago universitātes pētījums rāda augļi ir bagāti ar c vitamīnu, kas veicina neirotransmitera dopamīna, var palīdzēt pacelt garastāvokli, novērš depresiju.