Iesaldēt žāvētu Tofu, uzturs un augstas kvalitātes FD Tofu ātrā zupa

FD Tofu * produkta informācija: * iezīmes:---ne cepts, ne uzpūsti, ne mākslīgās krāsvielas, konservantus vai citas piedevas---bez lipekļa-tikai atņemt ūdeni---saglabā pilnīgi svaigu dārzeņu uzturs fakti. * Tofu funkcijas: ķīniešu tradicionālā medicīna, tofu ir pareizi...

Produkta detaļas

FD Tofu

* Produkta informācija:

Produkta nosaukums

Iesaldēt žāvētu Tofu

Izcelsmes

Ķīna

Apstrādes veids

Freeze žāvēšanas (FD)

Materiāls

Tofu

Forma

Sektori/sloksnes/Dices

Tīrība

100%

Mitrums

5%

Iepakojuma

Soma PE + kartona vai kā klientu prasībām

Šokolādes tāfelītes derīguma termiņš

24 mēneši

MOQ

500kgs

* Līdzekļi:

---ne cepts, ne uzpūsti, ne mākslīgās krāsvielas, konservantus vai citas piedevas

---bez lipekļa

---tikai atņemt ūdeni

---saglabā pilnīgi svaigu dārzeņu uzturs fakti.

* Tofu funkcijas:

Ķīniešu tradicionālā medicīna, tofu ir pienācīgi tiem, kuri ir vāja, nepietiekamu uzturu, nepietiekama asins un qi; ir piemērots vecs, slims vai citādi; piemērota tiem ar augstu tauku saturu asinīs, augsts holesterīna līmenis, liekais svars un sacietējušas asinsvadiem; piemērots cilvēkiem ar cukura diabētu; mātēm ar zemu krūts piena piegādi; bērnu un jauniešu vidū; tiem ar iekaisuši elpceļu, flegma, klepus un astmu. Tofu ir arī piemērots cilvēki no vecuma; ir ieteicams ēst ar dzērienu, jo tofu satur cisteīns, kas var paātrināt alkohola organismā detoksikācijas un mazinātu kaitējumu nodarījis aknas, aizsargā aknas.

Tofu ir relatīvi augsts proteīna, stingras tofu aptuveni 10,7 % un 5,3 % mīksto andquot; silkenandquot; Tofu ar aptuveni 5 % un 2 % tauku, attiecīgi procentos no svara.

Izmeklēšana