Mājas > Par mumsXIAMEN FORTOP IMP & EXP CO, LTD izveidota 2010 Xiamen, Fujian, ir specializējies ražo un eksportē lauksaimniecības produktus.


fortop.jpg

Mūsu uzņēmums ņem modernu lauksaimniecības zinātni un tehnoloģiju kā centru, atbalstot inovāciju un attīstību, zinātnisko audzēšanu un efektīvu pārvaldību kā pamatu.


Mēs varam nodrošināt veselīgu, delicious un barojošu pārtiku , kā arī var sniegt zinātnisku.

Neatkarīgi no tā, kur tu esi pasaulē,

neatkarīgi no tā, cik ir jūsu vietas klimats

neatkarīgi no tā, vai vēlaties iegādāties vai audzēt veselīgu, garšīgu un barojošu pārtiku, mēs priecājamies, ka jebkurā laikā varat sazināties ar mums.


Mūsu siltumnīcefekta tehnoloģijas un aprīkojums var nodrošināt stādīšanu ar dažādām šķirnēm dažādos klimatiskajos apstākļos.

Piemēram, sēnes varam piegādāt

Sēņu siltumnīcefekts - sēņu audzēšana - tehniskās norādes - svaigas sēnes - konservētas sēnes - žāvētas sēnes - sēņu pulveris.
Ar veselīgu un stabilu izejvielu, mēs varam nodrošināt SVAIGU PĀRTIKAS, konservētas pārtikas, žāvētas pārtikas, augļu un dārzeņu pulveris un tā tālāk,

ar labu kvalitāti un spēcīgu tirgus konkurētspēju visu gadu.
Mums ir zinātniskas stādīšanas tehnoloģijas, bagāta pieredze pārtikas pārstrādē, uzglabāšanā un transportēšanā .
Mūsu produkti tiek eksportēti uz visu pasauli, kā arī tiek saņemta laba reputācija par mūsu klientiem augstākās kvalitātes un pakalpojumu kvalitāti.

Laipni lūdzam iekšzemes un ārvalstu klientiem, lai apspriestu sadarbību un savstarpēju sadarbību ar mums.